Робоклуб, Шу-Ха-Рі та сучасні діти

Починаючи працювати над проектом “Івано-Франківський Робоклуб” ніхто з наших викладачів і подумати не міг наскільки сучасні діти відрізняються від тієї абстрактної картинки, яку малює наш мозок коли ми чуємо дитина 5-7-9-12 років. І навіть після року постійного спілкування і роботи з ними нас не залишає думка про те, що ми так мало знаємо про них і ті алгоритми, за якими вони досліджують навколишній світ і формують своє уявлення про нього взагалі та будову і функції окремих його частин. Єдине, що ми знаємо точно, що процес навчання — це перегони, в яких у викладачів є невелика фора, буквально півкорпуса, що дозволяє при вході в клас відчувати себе трохи впевненішим за студента-практиканта, і це не зважаючи на рівень інженерного чи викладацького досвіду за плечима.

Continue reading «Робоклуб, Шу-Ха-Рі та сучасні діти»

Заметка

Що потрібно, щоб організувати Робоклуб?

Що потрібно, щоб організувати Робоклуб? Саме з такими словами все частіше звертаються до нашої команди. Тож у цьому топіку (трохи згодом) ми дамо вичерпну відповідь. Слідкуйте за оновленнями!

Заметка

Що буде на сайті?

Більш ніж за три роки роботи проекту перелік цікавих тем до яких буде належати контент поточної версії сайту суттєво розширено.

Серед основних категорій: освітня робототехніка, візуальне програмування, LEGO та архітектура, цікава математика, основи створення сайтів. Ми будемо видавати відео-контент на нашому YouTube-каналі, де серед іншого буде місце темі LEGO-конструювання та анімації, вправам загальноосвітнього характеру із серії «зроби сам».

Сподіваємось, що цікавим для дітей та підлітків будуть наші творчі конкурси з корисними призами!

Ми в ефірі, тож залишайтеся на нашій «хвилі»!

Заметка

Робоклуби та інше

Останнім часом (майже 2 роки :)) будь-які плани стосовно проекту Technic втілюються у життя досить складно. Але ми не зупиняємось!

На поточному тижні:

  • відправлено LEGO-подарунки призерам останнього конкурсу дитячої творчості;
  • у Маріупольський та Івано-Франківський робоклуби поїхали коробки з різними наборами LEGO Education (придбані у рамках кампанії «111 111»);
  • вирішено питання з оплатою та доступом до методичних матеріалів від польських спеціалістів з RoboCamp. Доступ до цих матеріалів під час занять отримають діти у Маріуполі, Вінниці, Івано-Франківську, Добропіллі, 5-му Робоклубі (село Терпіння, Зап. обл.) та  Полтаві (проект нашого однодумця);
  • власне, нарешті відбувся рестарт цього сайту.

Дякуємо всім друзям проекту за підтримку та можливість розповсюджувати STEM-освіту в нашій країні!

Заметка